0 yorum  |  Yorum Yap
Ürün Kodu: VENÜS OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNESİ 4200*12+2
Stok Durumu: 1
165.000,00TL

 

OTOMATİK HALI YIKAMA MAKİNASI  4200*12+2

4200 BANT GENİŞLİĞİ

12 DİSK VE 2 ADET FIRÇA 

 

Ürün Açıklaması Disk Fırça: 12 Adet 460mm Dairesel fırça sağa sola haraket ile halı liflerini derinlemesine temizlenmesini sağlar. Disk fırçalarının baskıları kontrol panelinden istenen miktarda ayarlanabilir özelliktedir. Disk Fırça üzerinde verilen detarjan sayesinde, deterjan halı diplerine kadar ulaşmasını sağlanır. ovalıma sistemi sayesinde halı kirlerinin yuuşatılarak sökülmesi sağlanır.

Rulo Fırça: Disk Fırçalar sayesinde yumuşatılmış olna kirlerin rulo fırçanın tarama sistemi ile halıdan tamamen sökülmesi sağlanır. Fırça üzerindden verilen su sayesinde durulama işlemi kısmen tamamlanmış olur.

Gelberi Fırça: Disk fırça ve rulo fırça ile yumuşatılıp sökülen kirler ve oluşan havlar gelberi fırça sistemi ile halının enine hareket ile kirlerden ve havlardan arındırılmış olur. Gelberi fırçenın sistemine bağlı olarak tazyikli su ile tamaman durulanmış olur.

Alt Yıkama Fırçası: Yıkama İşlemi tamamlanmış olan halının sarılması esnasında alt yüzeyi fırçalayarak kıl ,hav ,kir gibi maddelerden temizlenmesini sağlar.

Durulama Sistemi: Makinede üç noktadan verilen durulama suyu ile halı deterjan ve kirden tamamen arındırılmış olur. Böylece yıkama işlemi tamamlanmış olur.

PLC Kontrol: Makine bilgisayar kontrollü olup sistemin tamamını dokunmatık ekran sayesinde parmak uçlarınızla kontrol edebilirsiniz. Makinede oluşabilecek hataları bilgisayar ekranında görebilir ve anında müdahale edebilirsiniz.

Bant Sistemi: Bolgesel olarak halı ebat ve ölçülerine göre konveyör bant ölçüleri değişik gösterebilir. Müşteri taleplerine göre bant genişliği ayarlanabilir. Hız Kontrol: 3 eksende hız kontrol opsiyonu ile her türden halı yıkama avantajı sağlar. Makinanın yıkama gruplarının hız kontrol sistemi sayesinde is kaybı minimuma indirilir. hız kontrol imkanı yıkama yıkama kalitesini etkileyen en önemli özelliklerindendir.

Halı Baskı Ayarı: Makinede yıkanacak olan halıların kalınlıklarına göre asansör sistemi ile halıya göre baskı ayarı verilebilmektedir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!